Biblioteka: Društvo uglednih stvaralaca

Knjiga prva

Ognjen Avlijaš .:. Vinograd Mehmed-bega

Vinograd Mehmed-bega novi roman Ognjena Avlijaša je izašao iz štamparije 21. novembra 2020. godine. Pročitaj intervju sa autorom koji je tog dana objavljen na portalu sinhro.rs.

Ukoliko se odlučiš da kupiš knjigu kod nas po ceni od 789,00 dinara što je NAJPOVOLJNIJE poslaćemo je na tvoju kućnu adresu, a platićeš je pouzećem.

vinogradmehmed-bega.online

Poruči svoj primerak knjige popunjavanjem formulara sa ispravnim podacima i očekuj da te kontaktiramo u najkraćem roku.

NAPOMENA: Društvo književnika i književnih prevodilaca Niša odgovorno prikuplja podatke iz porudžbenice i upućuje knjigu isključivo prethodno potvrđenim primaocima. Cena knjige u Srbiji iznosi 789,00 dinara + troškovi dostave (200 dinara). Za porudžbine iz inostranstva bez uračunatih troškova dostave iznos za kupovinu knjige se obračunava po srednjem kursu dinara u Narodnoj banci Srbije na dan uplate. Detaljnu instrukciju za plaćanja iz inostranstva šaljemo poručiocu na imejl. Za kupovinu tri ili više knjiga u Srbiji i Bosni i Hercegovini troškovi dostave se ne naplaćuju.

Ugledni književni stvaraoci